- ROWENTA

Цена
€73 62 / 143 99 лв
с ДДС
В Наличност
Професионални резултати всеки ден.
С мощен 2200 W AC мотор, сешоарът Rowenta Karl Lagerfeld Pro Stylist предлага бързо сушене на косата и професионално оформяне всеки път.Технологията Rowenta Air-to-Care излъчва положителни и отрицателни йони, които помагат за възстановяване на естествения баланс на косата, докато покритието Keratin & Glow осигурява перфектен завършек с дълготраен блясък.Сешоарът е снабден с пълен комплект аксесоари, за да можете лесно да получите различни стилове на прически като от фризьорски салон, в комфорта на вашия дом.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Мощност, W | 2200 W |
| Степени на температура | 3 |
| Скорости | 3 |
| Йонизираща функция | yes |
| Функция студен въздух | yes |
| Концентратор на въздух | yes |
| Дифузер за обем | yes |
| Дължина на кабела, m | 1.8 m |
| Цвят | Black & Grey |
| Други | Suspension ring; Included:1 x Handbag, Hair Dryer, Diffuser, 2 x Air Concentrator 6 and 9 mm |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност, W | 2200 |
| Степени на температура | 3 |
| Йонизираща функция | Да |
| Функция студен въздух | Да |
| Концентратор на въздух | Да |
| Дифузер за обем | Да |
| Цвят | Black |
| Приложение | за дома |
| Скорости | 3 |
| Подкатегория | Уреди за лична грижа |
| Тегло | 1.36кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 2200 |
| Степени на нагряване (count) | 3 |
| Степени на скорост (count) | 2 |
| Студен въздух | Да |
| Йонизация | Да |
| Тип мотор | AC |
| Концентратор | Да |
| Дифузер | Да |
| Дължина на кабела (m) | 1.8 |
| Сгъваема дръжка | Да |
| Тегло (g) | 500 |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 1.36кг |
Сешоар Rowenta CV888LF0 HAIR DRYER AC KL POUCH
Постигнете професионално изсушаване у дома със сешоара Rowenta CV888LF0. Мощният AC мотор осигурява бързо съхнене, а включените концентратор и дифузер ви дават разнообразни възможности за стайлинг. Компактният дизайн със сгъваема дръжка го прави идеален за пътуване или съхранение.
Ключови Предимства
- Мощен AC мотор — Професионален мотор за ефективна и дълготрайна работа.
- Универсален стайлинг — Включва концентратор и дифузер за прецизно изсушаване и обем.
- Преносим дизайн — Сгъваема дръжка и включен калъф за лесно носене.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 2200 |
| Тип мотор | AC |
| Степени на нагряване | 3 |
| Степени на скорост | 2 |
| Студен въздух | Да |
| Йонизация | Да |
| Концентратор | Да |
| Дифузер | Да |
| Сгъваема дръжка | Да |
| Дължина на кабела (m) | 1.8 |
| Тегло (g) | 500 |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Сешоар Rowenta CV888LF0
- Концентратор
- Дифузер
- Калъф за съхранение
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.















